Sloučení povinného a havarijní pojištění

Kalkulátor povinného ručení umožňuje i sloučit kalkulaci s havarijním pojištěním do jednoho pojistného produktu. V případě, že majitel motorového vozidla se rozhodne sjednat kromě povinného pojištění současně i havarijní pojistku auta, všechny prognózy dokazují, že při uzavření pojistné smlouvy se dají uspořit nemalé finanční prostředky. Další nemalou výhodu poskytuje i oboustranné pojištění rizik. Povinné ručení pokryje případné škody způsobené jinému účastníkovi nehody a současně majitel vozidla, když má i havarijní pojištění může být klidný i pro případy vzniklých škod na vozidle, které jsou způsobené vlastním zaviněním, anebo nastane-li skutečnost, kdy viník nehody ujel z místa nehody, nebo je neznámý.

Kalkulátor - povinné a havarijní pojištění

Systém kalkulátor povinného ručení rozšířený o havarijní pojištění umožňuje všem zájemcům o sloučený pojistný produkt vypočítat případnou výši pojistného za povinné ručení i havarijního pojištění. U povinného ručení, ale i u havarijního pojištění je nutné zadání konkrétních údajů o daném vozidle a jeho majiteli. To samé platí pro výpočet sloučeného pojištění. Dále si kalkulace ceny vyžaduje údaje o předchozím průběhu pojištění. Zde jsou rozhodující celková doba pojištění a hlavně počet pojistných událostí. Kalkulace zahrnuje tedy jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění.

Povinné a havarijní pojištění srovnání

Kalkulátor povinného ručení a havarijního pojištění umožňuje srovnání a následně porovnat jednotlivé nabídky zdejších pojišťoven. Již samotné sloučení obou typů pojištění přináší určité finanční úspory. Využijete-li ještě srovnání cenových relací pojištění u ostatních pojišťovacích subjektů, bude jeho výsledkem typ na nejlevnější variantu sloučeného pojištění motorového vozidla. Přičtou-li se ještě další případné akční slevy, je možné získat nejen rozšířené krytí škod, ale současně dojde i k úspoře za pojistné. Úspory mohou dosahovat i tisíce korun ročně.

najdete levné povinné ručení, povinné ručení srovnejte pohodlně a ihned, proř je důležité povinné ručení