Ceny povinného ručení 2017

Chcete-li zjistit, jaké jsou v současnosti ceny, použijte kalkulátor povinného ručení 2017. Je již všeobecně známo, že v letošním roce došlo k nárůstu cen povinného ručení a to plošně u většiny pojišťoven. Ceny vzrostly z důvodu povinného odvodu 3 %, který vznikl pro všechny pojišťovny. Finanční prostředky jdou do fondu, ze kterého se financuje záchranný systém a hasiči.

Online uzavření smlouvy

Využijete-li kalkulátor povinného ručení, nabízí se obvykle i následné uzavření pojistné smlouvy online formou. Přináší to nejen úsporu času, ale většinou jsou online pojistné smlouvy ještě finančně zvýhodněny. Takže kromě toho, že víte hned Vaši konkrétní cenu za pojištění motorového vozidla - ještě ušetříte za pojištění. Online systém umožňuje také srovnání povinného ručení a přehledné porovnání pojistných cenových nabídek od vícera pojišťoven. Při cenovém srovnání a vyhodnocení lze ušetřit finance až v řádech tisíců korun. Kalkulátor povinného ručení je schopen do několika minut zpracovat Vaše údaje o vozidle a vykalkulovat konečnou cenu za pojištění vozidla. Další výhodou je v takovém případě zajištění převodů bonusů od předchozí pojišťovny. Některé pojišťovny využívající online systém pojištění - garantují doručení dokumentů do druhého dne a dodání zelené krty ihned.

Dá se ještě ušetřit

Ano, opravdu i v této době lze na pojistném ušetřit. Pokud použijete kalkulátor povinného ručení 2017 - snadno a rychle zjistíte, kde se cenové relace v současnosti pohybují v oblasti povinného ručení. Kromě toho, že máte možnost srovnání a následně výběr nejlevnějšího nabízeného povinného ručení - ušetříte za online uzavření smlouvy, dále pokud jezdíte bez nehod - je to pro Vás velkým přínosem ve formě bonusů, které jsou vždy cenově zvýhodněny. Dále můžete ušetřit, pokud u dané pojišťovny uzavřete více pojistných smluv - to je také finančně zohledněno. Ostatní slevy lze získat při akcích, případně za region, nebo věkovou kategorii a podle druhu a četnosti využívání daného konkrétního vozidla.

najdete levné povinné ručení, povinné ručení srovnejte pohodlně a ihned, proř je důležité povinné ručení